משלוח חינם בקנייה מעל 150 שח וגם משלוח עד הבית תוך יום

מאמרים

מאמרים » אוכל לגורים מומלץ: 5 המותגים המומלצים עד גיל שנה

אוכל לגורים מומלץ: 5 המותגים המומלצים עד גיל שנה

טיול קצר בחנות המזון לכלבים עלולה לבלבל אתכם מעט. לצד כלוב לגורים, צעצועים ואביזרי טיפוח, גם לחיות מחמד, כמו לבני אדם, משווק היצע רחב מאוד של מזונות, תוספים וממתקים. הבחירה ביניהם צריכה להיות מושכלת ומותאמת לסוג הכלב, גילו ואופי הפעילות שלו ולהתבסס על רכיבי המזון הנחוצים לו להתפתחות תקינה ובריאות איתנה. אם אתם רוצים לבחור נכון אוכל לגורים, מומלץ שתמשיכו לשורות הבאות.

2 גורי כלבים שלא יכולים להתאפק

כללים בסיסיים לתזונת גורים

בכל הנוגע לאוכל לגורים, מומלץ להקפיד על מתן אוכל ייעודי לפי סוג הכלב. יש לבחור בתזונה שפותחה במיוחד כדי לענות על הצרכים התזונתיים להתפתחות תקינה ולהימנע לחלוטין מהאכלת הכלב במזון למבוגרים, שעלולה לגזול מהגור חומרים מזינים חשובים.

אוכל לגורים מומלץ לפי ציר הזמן

  • 6-12 שבועות – במרבית המקרים 4 ארוחות ביום מספקות לגור את כל מה שהוא זקוק לו מבחינה תזונתית. לגזעים גדולים מומלץ לתת מזון יבש ללא לחות עד גיל 9-10 שבועות. כלבים קטנים עד 12 או 13 שבועות.
  • 3-6 חודשים – מתישהו במהלך התקופה הזו, מומלץ להפחית את כמות הארוחות מ- 4 ל- 3 ביום. בגיל הזה הבטן של הגור אמורה לקבל טונוס מבוים. אם היא עדיין רכה ורפויה בגיל הזה, מומלץ להמשיך להזין את הגור 4 ארוחות עד להתפתחות הצפויה.
  • 6-12 חודשים – בשלב זה ניתן להאכיל את הכלב פעמיים ביום. חשוב לדעת שעיקור או סירוס מפחיתים מעט את דרישות האנרגיה, ולכן מומלץ להעביר את הגור לאחר ההליכים הללו לתזונה של כלבים בוגרים. גזעים קטנים יכולים לבצע את המעבר בגיל 7 עד 9 חודשים, וגזעים גדולים יותר בגיל 12, 13, ואפילו 14 חודשים. אם אתם מתלבטים, מומלץ להאריך את משך הזמן שהגור צורך תזונה של גורים מאשר למהר להעבירו לתזונה של כלבים בוגרים.

לאחר גיל שנה מרבית הכלבים ניזונים מ- 2 ארוחות מידי יום.

לקריאה נוספת על תוספי תזונה לכלבים לחצו כאן!

מותגים מובילים להזנת גורים

NORTH PAW נורט' פאוו

מותג מזון לכלבים מבית corey (קוריי) הקנדית. המזון מכיל תמהיל מובחר של ויטמינים, מינרלים ומרכיבי מזון חיוניים להתפתחות תקינה של הכלב ומבוסס על דגים, סרטנים, עוף, כבש, ירקות ורכיבים ייחודיים להתפתחות הכלב. ייחודיותו של המותג בכך שהוא נטול דגנים.

AMBROSIA אמברוסיה

המזונות של המותג אמברוסיה נטולי דגנים. הם משלבים חלבון דגים ובשר לעיכול נוח יחד עם ירקות ועשבי תיבול. מוצרי המותג היפואלרגניים ומכילים כמות נאה של אומגה 3 ואומגה 6 ונוגדי חימצון, שהנם חיוניים התפתחות גורים.

ANNAMEAT אנאמיט

מותג שמספק מזון היפואלרגני מופחת דגנים, המבוסס על סלמון וכבש מגידול חופש שהזנתם מבוססת על עשב, אורז מלא ודוחן. התרכובת מכילה שמן דג מנהדן ואצות מרינה להזנת הגור בחומצות שומן חיוניות ותוסף מזון פרוביוטי לחיזוק בריאות המעיים. התרכובת ייחודית לגורים עם רגישויות ולא מכילה כלל עוף, תירס, חיטה או סויה.

ARDEN GRANGE ארדן גרנאז'

תרכובת נטולת דגנים והיפואלרגנית, המבוססת על חלבון דגים. מיועדת לגורי כלבים שרגישים או אלרגיים לעוף, תירס או חיטה. התרכובת עשירה בחומצות שונן חיוניות וקלה לעיכול.

ARION אריאון

מזון גורים שמותאם לגזע ואופי הפעילות של הכלב. הוא מותאם לדרישות התזונתיות של כל סוג כך שהוא מותאם לדרישות האנרגיה הנחוצות לכל גור כלבים. התרכובת מכילה כמות נאה של חלבון עוף אמיתי ללא תוצרי לוואי עם ויטמינים, מינרלים ומרכיבי מזון חיוניים להתפתחות תקינה של הכלב.

כמה מזון הגור צריך לצרוך?

את התשובה לשאלה כמה אוכל לגורים מומלץ לתת בכל ארוחה בדרך כלל תקבלו מהכלב, מכיוון שלכל כלב יש דרישות תזונה שונות שמותאמות לאופי הפעילות שלו, גילו ושלב ההתפתחות בו הוא מצוי. 

גודל המנה תלוי בחילוף החומרים של הכלב, וגם כאשר הוא מדלג על ארוחה, לא צריך להיות מודאגים, כמו בני אדם, גם הכלב אוכל כאשר הוא רעב.

מאמרים נוספים
קטגוריות
סל הקניות שלי
Sidebar
Start typing to see products you are looking for.
דילוג לתוכן