חנות חיות בחולון

אזורי חלוקה » חנות חיות בחולון

חולון היא העיר העשירית בגודלה בישראל ואשר מונה כמאתיים אלף תושבים, העיר ממוקמת בלב גוש דן, בין תל אביב וראשון לציון. כמו בכל עיר גם בעיר חולון, קיימים משקי בית רבים, המחזיקים חיות מחמד, בעיקר כלבים וחתולים. בעלי כלבים רבים, אשר יוצאים לטיול עם הכלב, נתקלים לא מעט בבעיות עם התנהגות הכלב, כגון משיכה חזקה, התעקשות של הכלב ללכת בכיוון שונה מן הרצוי ולעיתים תוקפנות כלפי כלבים אחרים. אם תכנסו אל חנות חיות בחולון, תוכלו למצוא לא מעט אביזרים שיוכלו להקל עליכם את הטיול עם הכלב.

רצועות – ישנן מספר סוגי רצועות:

  1. רצועה רגילה – בדרך כלל באורך ממוצע של כמטר ועשרים עד מטר וחצי. מתאימה למי שמחפש שליטה טובה יותר בכלב, וכן לאזורים צפופים יותר עם מכוניות או אנשים.
  2. רצועה מתארכת – רצועה הנמתחת עד לכ-8 מטרים, ומאפשרת חופש נרחב יותר לכלב. מומלצת יותר לאנשים בוגרים, מאשר לילדים, עקב חוסר השליטה על הכלב לעיתים. בין הרצועות הנמתחות האיכותיות, קיימת רצועת פלקסי המומלצת ביותר.
  3. רצועת אילוף 10 מטר – מתאימה לאילוף, כגון "לך תביא". אך לא מומלצת לטיול.

לכל סוגי הרצועות והרתמות של חנות החיות ספידי-פט לחצו כאן!

רתמות – קיימות מספר סוגי רתמות:

  • רתמת גוף – מולבשת על גוף הכלב, בצורה פדוטה ויעילה ומסייעת בשליטה טובה יותר על גוף הכלב.
  • רתמה נגד משיכות – מן הרתמות המומלצות נגד משיכת נמצאת רתמת הלטי נון פול, אשר מסייעת במניעת משיכת הכלב על ידי יצירת לחץ, באזור שמתחת לידיחם של הכלב (אזור בית השחי), או באזור החזה. הרתמה מפזרת את את העומס של המשיכה לגוף הכלב ולא רק לצוואר כמו במקרה של קולר ולכן מומלצת יותר.
  • זממים – לעיתים קיימת בעיית תוקפנות מצד הכלב, כלפי בני אדם או כלפי כלבים אחרים. במצב זה מומלץ במיוחד מחסום מסוג בסקרוויל, אשר עשוי מגומי מיוחד מאוד נוח וכן בנוי באופן המונע אי נוחות מהכלב, כמו מחסומים רגילים.

את כל המוצרים שהזכרנו ניתן למצוא כמעט בכל חנות חיות בחולון וכמובן אצלנו בספידי פט – חנות חיות בחולון המספקת משלוחי אונליין מהירים ויעילים לתושבי חולון והסביבה.

נשמח לראותכם בין לקוחותינו! להזמנות ופרטים נוספים התקשרו עכשיו

חנות חיות בחולון
whatsapp חייג
קטגוריות
סל הקניות שלי
Start typing to see products you are looking for.
דילוג לתוכן