משלוח חינם בקנייה מעל 150 שח וגם משלוח עד הבית תוך יום

חנות חיות ביהוד

אזורי חלוקה » חנות חיות ביהוד

בין המוצרים הרבים אשר ניתן למצוא בחנות חיות ביהוד, אפשר למצוא מזון כלבים מסוגים שונים. רובם המכריע של הכלבים, זקוק לשבריר מכמות הקלוריות לו היה זקוק הכלב בעבר.בניגוד לכלב שחי לפני אלפי שנים והיה נוהג לצוד את מזונו, והיה זקוק לאלפי קלוריות כדי לשרוד, כיום אורח החיים של הכלב הינו שונה לחלוטין.

מה ניתן למצוא בחנות חיות ביהוד?

בחנות חיות ביהוד ניתן למצוא מגוון רחב של מזונות

  • החל ממזונות לגורים עשירים בחלבון ושומן
  • מזון דיאטטי לכלבים, אשר ניתן לכלבים בעלי עודף משקל או כאלו בעלי נטייה לעלייה במשקל.
  • מזון לכלבים מבוגרים, בוגרים וכו',.

טרנד המזונות הטבעיים או טרנד ההשמנה

כיום קיים טרנד, לחזור למזונות אשר קרובים למזון אשר הכלב אכל בטבע.

בין מזונות אלו שולטים המזונות ללא דגנים. טרנד זה הינו שנוי במחלוקת. מכיוון שמזונות אלו בדרך כלל מאוד עשירים בחלבון ושומן, פעמים רבות הרבה מעבר למה שזקוק לו הכלב. אסור לשכוח שעיקר פעילות של הכלב, זה רביצה, אכילה ובמקרה הטוב 3 טיולים ביום.

כאמור טרנד זה גורם לאחת מהמגיפות השכיחות ביותר, וזו, מגיפת ההשמנה. השמנת יתר, פוגעת באיכות החיים של הכלב, גורמת לסכרת, בעיות מפרקים, ועוד מחלות שצצות בעיקר ככל שגילו של הכלב עולה.

בחנות הכלבים שלנו ניתן לסנן את המוצרים לפי תכונות רבות, אחד המדפים הפופולריים בחנות חיות ביהוד הינו מדף המזונות ההיפואלרגניים.
ביניהם ניתן למצוא את המוצרים הבאים:

לצערנו, עקב תיעוש המזונות בעיקר בשנות השבעים והשמונים, והכנסת רכיבים באיכות ירודה למזון הכלבים, החלו כלבים רבים לפתח אלרגיות מזון שונות.

האלרגיה יכולה להביא לידי ביטוי את התסמינים הבאים:

  • גירודים בגוף הכלב ובעיקר בידיים
  • פצעים
  • צואה רכה
  • ועוד.

עקב אלרגיות אלו פיתחו בחברות שמייצרות את המזונות, מזונות כלבים ייעודיים, לכלבים אלו. מזונות אלו יכילו על פי רוב סוגי חלבון לא נפוצים כגון, בשר דגים, בשר צבי, עז וכו.. כמו כן ימנעו מלהכניס למזונות אלו רכיבים כגון, גלוטן (חלבון צמחי). וכן רכיבים אשר ידועים כמחולי אלרגיות.

אז אם מזדמן לכם להגיע לחנות חיות ביהוד, לעיתים רבות מדובר בניסוי וטעייה, עד שתמצאו את המזון שמתאים ביותר לכלבכם האהוב. אל תחפשו בהכרח את המזון היקר ביותר או את המזון שמכיל הכי הרבה חלבון וכדומה. בחנות החיות של ספידי-פט תמצאו מוכר טוב שיתאים את המזון לסוג הכלב שלכם, לפי רמת הפעילות שלו, גודלו, גילו וכו,. התקשרו עכשיו!

חנות חיות ביהוד
whatsapp חייג
קטגוריות
סל הקניות שלי
Start typing to see products you are looking for.
דילוג לתוכן