חנות חיות בנס ציונה

אזורי חלוקה » חנות חיות בנס ציונה

נס ציונה היא עיר במרכז הארץ הממוקמת בין ראשון לציון לרחובות. אוכלוסייתה של העיר מונה כ-50.000 תושבים. עקב ריבוי שטחים ירוקים רבים בסיבות העיר, אוכלוסיית העיר הכפילה את עצמה בשני העשורים הראשונים של המאה העשרים ואחד, וזאת הודות למיזמי בנייה רבים. בעיר שטחים ירוקים רבים וכן גנים ציבוריים נרחבים, גינות כלבים רבות בהן ניתן לשחרר את הכלבים וכן שטחים ירוקים בהן ניתן לבצע הליכות ארוכות וריצות עם הכלב.

עם הגעת אוכלוסייה חדשה לעיר, חל גידול ניכר גם במספר חיות המחמד, ולכן חשוב שתיהיה חנות חיות בנס ציונה שתדע לספק את המוצרים והשירותים שבעלי הכלבים וחתולים מחפשים. בעיר ישנן מספר חנויות חיות, אשר מספקות מגוון ציוד ואביזרים, אך עקב בעיות חנייה קשות לעיתים מקשה הדבר על הגעה אליהן. בספידי פט, אנחנו מספקים משלוחי אונליין לתושבי נס ציונה וסביבתה, משלוחי מזון כלבים וחתולים, משלוחים מהירים ואמינים.

בספידי פט, חנות חיות בנס ציונה, תוכלו למצוא מגוון רחב של ציוד איכותי, מזון לחתולים, מזון לכלבים ממיטב החברות, חטיפי כלבים וחטיפי חתולים ועוד מגוון רחב מאוד של ציוד. בספידי פט מחלקה רחבה מאוד של ציוד ואביזרים לגורי כלבים, אשר רבים מהם מאומצים בתקופה זו של הקורונה.

כאשר מאמצים גור כלבים יש לרכוש מספר דברים הכרחיים:

מזון איכותי לגורי כלבים: בחודשי גידולו הראשונים של הגור מומלץ לספק לגור מזון ייעודי איכותי לגורים, אשר בו קיימים ערכים תזונתיים, המתאימים לשלב זה בחייו. מזון זה מסייע בגדילה נכונה של כלל מכלולי גוף הכלב, ובעיקר גדילה נכונה של העצמות והמפרקים. צמיחה נכונה של המפרקים עשויה למנוע בעיות מפרקים בשלב מאוחר יותר בחייו של הכלב.

גדר גורים/כלוב אילוף: לעיתים אנחנו לא יכולים להישאר עם הגור לאורך כל שעות היממה ולכן, מומלץ להסתייע בגדר גורים או כלוב גורים איכותי אשר ייתחמו את הגור לאזור מסויים, ובכך ייסייעו במניעת נזקים (בשביל הגורים כמעט כל דבר הוא עצם), במניעת קרעת כבלי תקשורת וחשמל וכן במניעת עשיית צרכים במקומות לא רצויים.

פדים לעשיית צרכים: הפדים אשר מניחים אותם על הרצפה מכילים הורמון אשר מושך את הגור לעשיית הצרכים על הפד, וכך נמנעת אי נעימות רבה ברחבי הבית. הדבר דומה ללבישת חיתול על ידי תינוק.

צעצועים ומשחקים: בשלב זה של חיי הגור עקב גדילת השיניים, הגורים צריכים משחקים ועצמות ייעודיות על מנת לחזק ולהשחיז את שיניהם. בספידי פט, יש ברשותינו מגוון עצמות איכותיות, אוכל לגורי כלבים כמובן, וכן משחקי נשיכה וצעצועי האכלה רבים.

מיטות ומזרנים: אנחנו בסיפי פט ממליצים להימנע מקניית מיטה איכותית ויקרה בשלב זה של חיי הגור, כאמור בשלב זה כל דבר עשוי לשמש לגור כמשחק, ובעיקר מיטה, שעשוייה לשמש כ"צעצוע נשיכה". ניתן להשתמש בשמיכה ישנה או קרטון מרופד ורק לאחר שתעמדו על אופיו של הגור, ניתן לרכוש מיטה/מזרן איכותיים יותר.

אז שיהיה אימוץ נעים תושבי נס ציונה ונשמח לראותכם בין לקוחותינו, התקשרו עכשיו!

חנות חיות בנס ציונה
whatsapp חייג
קטגוריות
סל הקניות שלי
Start typing to see products you are looking for.
דילוג לתוכן