חנות חיות בנתניה

אזורי חלוקה » חנות חיות בנתניה

נתניה היא עיר במרכז השרון הנקראת גם בירת השרון. העיר נתניה נמצאת לאורך חוף הים, ומונה כ-230,000 תושבים. תנופת הבנייה הגדולה בעיר נתניה, והתרחבותה המהירה יצרו ביקוש למוצרי צריכה רבים, בהם גם מוצרים לחיות המחמד.

חיות המחמד בעיר נתניה

ניתן לראות אנשים רבים המטיילים עם כלבם ברחבי העיר, אך עקב גודלה של העיר לא תמיד ניתן למצוא חנות חיות בנתניה בקרבת מקום. על מנת לענות על צורך זה, הוקמה חברת ספידי-פט עוד בשנת 1998, אשר מספקת משלוחי מזון וציוד לחיות מחמד בעיר נתניה והסביבה. בין המזונות הרבים והאיכותיים אשר ניתן למצוא אצלנו בספידי פט, ניתן למצוא את המזון קנין קוויאר. מזון ייחודי תוצרת ארה"ב.

מזון הכלבים של קנין קוויאר

הבעלים של החברה, הינו חוקר סרטן מפורסם, אשר מיישם במזון זה תוצאות מחקרים רבים, בגורמים אשר מהווים קרקע פורייה להתפתחות המחלה. המזון מאופיין בנוסחת אלקליין ייחודית אשר מעלה את רמת החמצן בדם, דבר אשר מסייע לגוף הכלב להילחם בדלקות שונות, ומסייע לזרימת דם טובה יותר. כמו כן, מסייעת הנוסחה הייחודית להורדת רמת החומציות בגוף הכלב, דבר המסייע להילחם ברדיקלים חופשיים אשר גורמים להזדקנות התאים.

במזון זה ניתן למצוא מגוון סוגים וטעמים אשר עונים על צרכי הכלב לפי גודלו:

מגוון רחב של בשר איכותי כמקור חלבון ייחודי כגון:

  • כבש
  • צבי
  • דגים
  • באפלו
  • עוד…

קנין קוויאר מסייע להוריד את הסיכוי להתפתחות אלרגיות מזון שונות.

הפתרון למחסור במזון בחנות חיות בנתניה

עקב עלותו הגבוהה של המזון לא ניתן למצוא מזון זה בכל חנות חיות בנתניה, והוא בעיקר מיועד לבעלי כלבים קטנים/ בינוניים המעוניינים לספק את הטוב ביותר לכלבם. בספידי-פט תוכלו לרכוש מזון זה במחיר הוגן, ולקבל משלוח חינם עד הבית וגם להנות ממבצעים ייחודיים. לרשימת איזורי החלוקה, לחצו כאן!

בספידי פט אנו מבצעים משלוחי אונליין בלבד, דבר המסייע לתת שירות טוב יותר בכל הנוגע לזמינות המשלוחים, וכן לספק מזונות איכותיים במחיר סביר ואף לספק מבצעים איכותיים, המסייעים להפוך את הקנייה לכדאית יותר מכל חנות חיות בנתניה.

ניתן להזמין מזון זה, או כל מזון כלבים אחר מתוך מגוון גדול של מזונות ומוצרים בחנות הכלבים שלנו או בהזמנה טלפונית.

נשמח לראותכם בין לקוחותינו! להזמנות ופרטים נוספים התקשרו עכשיו

חנות חיות בנתניה
whatsapp חייג
קטגוריות
סל הקניות שלי
Start typing to see products you are looking for.
דילוג לתוכן