חנות חיות ברעננה

אזורי חלוקה » חנות חיות ברעננה

חנות חיות ברעננה יכולה לכלול מזונות רבים לכלבים וחתולים ושפע זה יכול לעיתים להיות מבלבל. במאמר זה ננסה לספק לכם בעלי הכלבים וחתולים מספר עצות לגבי מזונות איכותיים כך שבפעם הבאה שתיכנסו לחנות חיות ברעננה, תוכלו לבחור את המזון באופן מושכל יותר.

חנות חיות ברעננה בעלת המותגים המובילים בעולם

אמברוסיה – חברה יוונית ששמה לעצמה למטרה לייצר את המזון הטבעי הקרוב ביותר לטבע. במגוון המזונות הרחב של החברה ניתן למצוא מגוון מזונות, אשר משלבים 2 סוגי חלבון. כגון:

  • באפלו ומקרל
  • כבש וסלמון
  • כבש וצבי
  • עוף ובלמון
  • ועוד..

כל מזונות החברה הינם ללא דגנים ומכילים כמות גבוהה של בשר. כמו כן, מגוון פירות, ירקות וקטניות. המזון מאופיין ברמת טעימות גבוהה במיוחד. חנות החיות ספידי-פט מאפשרת ללקוחותיה לסנן את המזונות שלה לפי מאפיינים אלו ורבים נוספים.

גוסבי – מזון תוצרת ספרד. חברת גוסבי שמה לה ליעד, לייצר מזון איכותי במיוחד אשר נטול כל רכיב שנוי במחלוקת. המזון מיוצר מרכיבים איכותיים במיוחד אשר ראויים למאכל אדם, ואשר כולם מגיעים מספרד מייצור מקומי. המזון מבושל בטמפרטורה נמוכה, אשר מסייעת לשמר את הערכים התזונתיים באופן כמעט מושלם, מעניק טעם נפלא למזון וכן מסייע לרמת נעכלות גבוהה במיוחד.

אנאמיט – מזון תוצרת ארה"ב, אשר נבחר לאחד מ-20 המזונות הטובים בארצות הברית. ניתן לראות את מזונות החברה מדורגים עם 5 כוכבים (הדירוג הגבוה ביותר), בדוג פוד אדוויזר (אתר איכותי המדרג מזונות כלבים). שימוש ברכיבים הטובים בתוספת שימוש ייחודי בויטמינם ומינרלים, יוצר מזון מעולה, בעל רמת נעכלות גבוהה ביותר (מתבטא בכמות צרכים קטנה), פרווה מבריקה ועור בריא. מגוון מזונות החברה אינם כוללים מחוללי טלרגיות נפוצים כגון תירס, חיטה או סויה. כמו כן, לא נעשה שימוש במוצרי לוואי של תעשיית הבשר. מה שהופך את מזון הכלבים לאיכותי ביותר.

ארדן גרנאז' – מזון תוצרת אנגליה. בין מוצרי החברה בולט במיוחד ארדן גרנאז' סנסטיב, מזון על בסיס דגי ים ממים עמוקים וסרטני קריל. המזון מתאים במיוחד לכלבים עם בעיות אלרגיה, כלבים עם נשירת פרווה או עור יבש ומגורה, וכן גם לכלבים עם בעיות בדרכי העיכול.

פלטינום – מזון תוצרת גרמניה. מזון איכותי במיוחד, אשר עשוי מיותר מ-70% בשר איכותי ראוי למאכל אדם. הבשר מבושל בסיר לחץ במיצים של עצמו, דבר אשר שומר על הערכים התזונתיים של המזון, כמו כן, גם יוצר טעם נפלא שכלבים לא עומדים בפניו. מרקם המזון הינו חצי רך, כך שהכלב נהנה מהמזון כמו חטיף טעים.

מקווים שעזרנו לכם, כך שבפעם הבאה תחפשו חנות חיות ברעננה, תבחרו מזון כלבים באופן מושכל יותר.

להזמנות ופרטים נוספים התקשרו עכשיו!

חנות חיות ברעננה
whatsapp חייג
קטגוריות
סל הקניות שלי
Start typing to see products you are looking for.
דילוג לתוכן