משלוח חינם בקנייה מעל 150 שח וגם משלוח עד הבית תוך יום

מזון כלבים נוטרי סורס NUTRI SOURCE

מזון כלבים נוטרי סורס מיוצר על ידי חברת טאפיס, דור שלישי ממינסוטה ארצות הברית המייצרים מזון בריא לחיות מחמד מאז 1964. הנה הסיפור שלנו – אנו מקווים שתהיו חלק מהעתיד שלנו.

Tuffy's Pet Foods הינה סמל לעסק משפחתי אשר מונחה על ידי חמלה, יושרה ותחושת קהילה שורשית. מושגים אלו מנחים את הבחירות של חברת טאפיס. להיות חברה בבעלות משפחתית פירושו שבעלי החברה מקבלים החלטות על סמך מה שטוב לעובדים, לקהילה, וללקוחות – חיות המחמד.

ההבטחה של חברת Tuffy's

כל מותגי חברת טאפיס, Pure Vita ו-Nutru source- njuhhcho לבריאות לטווח ארוך של חיית המחמד האהובה.
מחוייבות זו היא הדלק שמניע את ההבטחה לאיכות ובטיחות בכל שק מזון. בחברת טאפיס מתחייבים ל-100% שביעות רצון.
ההבטחה של חברת טאפיס מקוימת בכל שק

נוטרי סורס Nutri source

מותג הדגל של חברת טאפיס הינו המותג NutriSource.
קיים מגוון רחב של פורמולות המתאים למגוון גילאים, גדלים ובעיות בריאות שונות. כיום, למעלה מ-35 סוגי מזון יבש ו-25 מזון רטוב מציעים אפשרויות מזון עם דגנים איכותיים וגם ללא דגנים.

ל- NutriSource יש מתכונים לגורים, לכל שלבי החיים, לגזעים קטנים ולגזעים גדולים וכן מתכונים המיועדים ללשמירה על משקל תקין, כלבים עם רמת פעילות גבוהה וכלבים קשישים. כל הפורמולות של NutriSource מספקות תזונה מלאה וכוללות פרא-ביוטיקה ופרו-ביוטיקה כדי לסייע בתמיכה במעיים בריאים.

מזון כלבים נוטרי סורס – Good4Life

כל פורמולות מזון כלבים נוטרי סורס מכילות מספר מרכיבי מפתח:

Sel-Plex – תומך בפעילות מוחית תקינה

תוסף סלניום אורגני הינו נוגד חמצון עוצמתי שעשוי לסייע במניעת ירידה קוגניטיבית הקשורה לגיל, המערכת החיסונית, רבייה, ועשוי לסייע בשמירה על מצב נוגד חמצון בריא על ידי נטרול רדיקלים חופשיים בזרם הדם. היחיד שאושר ע"י ה-FDA והאיחוד האירופי

Bioplex – משפר את בריאות העור והפרווה

BIOPLEX מינרלים אורגניים הנמצאים בשימוש בכל מזונות נוטרי סורס. הוא מספק תזונה מינרלית אורגנית באמצעות אבץ, נחושת, מנגן וברזל בצורה הכי קרובה לטבע שאפשר. BIOPLEX משפר את את מצב המינרלים בגוף הכלב, מה שמוביל לבריאות כללית מיטבית, מצב חיסוני טוב יותר ותפקודי רבייה. למעלה מ-20 שנות מחקר מראה ביצועים ברורים (98% זמינים ביולוגית) בהשוואה למינרלים אנאורגניים מסורתיים. BIOPLEX עוזר לשמור על עור ופרווה בריאים, מסייע לעיכול ותומך בתפקוד החיסוני.

Bio-Mos – פרביוטיקה המשפרת את תפקודי מערכת העיכול

BIO-MOS, פרה-ביוטיקה, התומכת בתפקודים תקינים של מערכת העיכול. מזינה את מערכת העיכול ומגבירה את ההגנה הטבעית, מסייעת בהיווצרות חיידקים טובים. BIO-MOS פועל בכלבים בכל הגילאים ומתפקד היטב בתקופות של לחץ. מגובה על ידי למעלה מ-700 מחקרים והוכח כיעיל ב-92%, BIO-MOS מסיר פתוגנים (כלומר; סלמונלה) ממערכת העיכול ובכך משפר את ספיגת החומרים התזונתיים.

Lacto-Sacc – פרוביוטיקה המסייעת בתפקודי מערכת העיכול

כל מזונות נוטרי סורס עמוסים בפרוביוטיקה לעיכול מיקרוביאלי מעולה

  • שני חיידקים חיים (Lactobacillus acidophilus מיובש, Enterococcus faecium מיובש)
  • שלוש תמציות (Aspergillus oryzae מיובש, Trichoderma longibrachiatum מיובש, Bacillus subtilis מיובש), הנספגים במהירות ולכן מסייעים מהר יותר בתהליכי העיכול של הכלב.
  • בנוסף, Yea-Sacc, זן תרבית שמרים (Saccharomyces cerevisiae), נבחר במיוחד בשל השפעתו על עיכול הכלבים. Yea-Sacc פועלת בקיבה כדי לעורר עיכול מיקרוביאלי ומאפשרת התיישבות חיידקית טובה יותר במערכת המעיים.

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קטגוריות
סל הקניות שלי
Start typing to see products you are looking for.
דילוג לתוכן