סל הקניות שלי
תוספי-תזונה-ופרא-רפואי
-

PLATINUM SKIN CARE - משחת הפלא

כמות:


הוסף לסל
קנה עכשיו
מכיל : 40 מ"ל

ג’ל לעזרה ראשונה וריפוי, מסייע לריפוי העור, יעיל במיוחד לעזרה ראשונה לפצעים, עקיצות חרקים , כוויות ודלקות.
מקדם תהליך ריפוי טבעי, מרגיע, פועל אנטיבקטריאלי , מקל על דלקת, כאב וגירויים.
הוא מגן על העור מפני השפעות סביבתיות כגון רטיבות, לכלוך, חיידקים, נגיפים ופטריות, קור או חום קיצוניים.
משפיע מיידית ובטוח לשימוש
PLATINUM SkinCare

רכיבים : 
שמן זית : חודר עמוק לתוך שכבת העור הפנימית ביותר לבניית תאים . בניגוד למשחות רבות שרק מונחות על פני הפצע. שהשמן מגיע מזיתים הגדלים על עצים בני 300 שנה לפחות הופך אותו לייחודי. הזקנה של עצים אלה מבוססת על שיעורם הגבוה של אולורופין והידרוקסיטירוזול - שניים מנוגדי החמצון הטבעיים היעילים ביותר. זה מה שאנו משתמשים בו עבור SkinCare. העור מגורה לחידוש התאים ומגן מפני רדיקלים חופשיים. השמן גם מרשים בתכונותיו האנטיביוטיות, אנטי דלקתיות ומחזקות את המערכת החיסונית.

שעוות דבורים טבעית אוטמת את הפצע כמו טיח ומפצה על מחסום העור החסר. השעווה מגנה על העור מפני זיהומים ובעלת תכונת לחות שהוכחה כיעילה מאוד בטיפול בפצעים. בניגוד לפרפין, שעוות הדבורים מאפשרת לאוויר לעבור וכך מאפשרת לעור לנשום. יש לו השפעה אנטיבקטריאלית, אנטי דלקתית ומפחיתה גירוד. צמיחתם של תאים חדשים מגורה על ידי שיעורו הגבוה של ויטמין A.

תמציות צמחים משפיעות על העור גם על פני השטח וגם עמוק בתוכו. בנוסף לתכונותיהם האנטיבקטריאליות, אנטי דלקתיות וריפוי הפצעים, תמציות צמחי מרפא גם מקלות על הגרד ומפחיתות נפיחות. זו הסיבה שהם תמיד שימשו לריפוי ותרופות ביתיות נגד מגוון מחלות וגירויים בעור, ולטיפול בעור. הם מונעים ונוגדים זיהומים בעור.

קישור לאתר היצרן
+